Apie kompaniją
Apie kompaniją Instrumentation Laboratory
Instrumentation Laboratory buvo įkurta 1959 m. Bedforde, Masačiusetso valstija, JAV. Instrumentation Laboratory vykdo operacijas visame pasaulyje. Kompanija yra Werfen Group, aukščiausios kokybės in vitro diagnostikos produktų, medicininių ir mokslinių prietaisų sektoriuje dirbančios pasaulinės korporacijos, dalis. Werfen Group korporacija turi neišsemiamus mokslinius resursus ir kartu su pramonės aljansų bei strateginių įsigijimų pagalba gali pasiūlyti pasaulio medicinos profesionalams tobuliausius įrankius sveikatos apsaugos kokybės pagerinimui.
Nuo pat savo įsikūrimo pradžios, Instrumentation Laboratory yra greitai besivystančių klinikinės diagnostikos sistemų kraujo dujų/elektrolitų analizei, kraujo krešėjimui ir klinikinei chemijai lyderis. Per savo istoriją Instrumentation Laboratory padarė žymius atradimus, kurie ligi šiol duoda didelę naudą tiek pacientams, tiek jų gydytojams. Tai tokie atradimai, kaip centrifuginis analizatorius, kietos būsenos kameros skystiems mėginiams matuoti, CO-oksimetrija ir daug kitų. Instrumentation Laboratory turi daugiau nei vieną šimtą patentų, reikšmingų medicinos pažangai. Kompanijoje dirba talentingiausi mokslininkai, bendradarbiaujama su geriausiais partneriais ir artimai dirbama su klientais, kad ateityje sukurti neprilygstamus naujus produktus.

Instrumentation Laboratory Lietuvoje ir Latvijoje
Instrumentation Laboratory Baltijos šalyse yra atstovaujama jos dukterinės įmonės UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.”, kuri buvo įkurta 1992 m. Komercinis ir administracinis pastatas yra Kaune. Nuo pat savo veiklos pradžios UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” skiria didžiausią dėmesį savo klientams nesvarbu, ar tai būtų bendravimas prieš pardavimus, ar po pardavimų. Mūsų klientai yra ne tik didžiausios Baltijos šalių ligoninės, farmacijos įmonės, mokslinių tyrimų centrai, bet taip pat ir pirminės sveikatos priežiūros laboratorijos.
Ilgalaikės investicijos į darbuotojų kvalifikaciją, kompanijos ir jos klientų santykius, techninio palaikymo bazę, automatizuotas apskaitos ir logistikos sistemas buvo labai palankiai sutiktos ir įvertintos mūsų klientų. Šiandien UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” yra moderni, dinamiškai besivystanti kompanija, gerai žinoma Baltijos šalyse.
Dėka strateginio aljanso tarp CH Werfen ir Beckman Coulter Inc., UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” Baltijos šalių rinkose gali platinti Beckman Coulter produktus, žymiausias prietaisų sistemas, automatizuojančias ir palengvinančias klinikinių diagnostikos bei mokslinių tyrimų laboratorijų darbą. Beckman Coulter produktai naudojami pasauliniu mastu kovoti su ligomis visuose ligų etapuose – nuo mokslinių tyrimų ir naujų vaistų atradimų, iki klinikinių diagnostinių tyrimų, padedančių tiksliai diagnozuoti paciento ligą ir ją efektyviai gydyti. 

2016 m. rugpjūčio 30 d. tarptautinei įmonių grupei Werfen Group priklausanti uždaroji akcinė bendrovė “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.“ pakeitė pavadinimą į UAB “Werfen LT”.


Kokybės sistema
UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” nuo pat savo veiklos pradžios didžiausią dėmesį skiria kokybei ir savo klientui. UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” tapo pirmąja In Vitro diagnostikos įmone Lietuvoje, įdiegusia kokybės valdymo sistemą, atitinkančią tarptautinio ISO standarto reikalavimus. 2000 m. lapkričio mėn. įmonė atestuota pagal ISO 9002 standartą, gavo kokybės sistemos patvirtinimo pažymėjimą – ISO sertifikatą. UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” kokybės valdymo sistema yra pastoviai palaikoma, prižiūrima, nuolat tobulinama ir sertifikuojama.